شرکت دومان

صفحه اصلی
 search
ُSlider-Final
ُSlider-Final
مشاهده
شرکت دومان
 
شرکت دومان پس از سه سال تحقیقات آکادمیک و میدانی، در سال 1396 ثبت شد و فعالیت خود را آغاز کرده است.
Duman VC، بزرگترین کمبودها در اقتصاد ایران را هدف قرار داده است و با برطرف ساختن آنها زمینه های اشتغال زایی و چرخش سرمایه، فرهنگسازی و ترویج خصوصی سازی در ایران را فراهم می آورد.
دستیابی به این اهداف با حضور جوانان تحصیلکرده و با انگیزه ایران زمین، بهره گیری از مدلهای مبتکرانه و خلاقانه در سایه وسعت نظر سرمایه گذاران میسر می شود.

 
از اهداف شرکت دومان، ایجاد بستر و Platform تشکیل یک اکوسیستم اقتصادی به صورت یک طرح جامع است که هر جوان ایرانی می تواند به صورت قابل دسترس و اجرایی تمام نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری خود را تامین کند.

محصولات Duman VC، با کاربردهای کلان و موردی، فضای فعالیت را برای هر قشر از جامعه فراهم می سازد. در ابتدا، محصولات و خدمات شرکت دومان در استانهای تهران و مازندران عرضه خواهد شد.

ما بر این باور هستیم که هرگاه ایده، تخصص و سرمایه در یک بینش اقتصادی همراه باشند، زمینه ایجاد یک شرکت مهیاست. بدیهی ست حلقه های مدیریتی و تجربه ای می باید در کنار هم قرار گیرند تا یک ایده به سودآفرینی برسد. و ما در شرکت دومان، سعی در انجام این مهم در Platform اولین محصول خود  MBA - 44 داریم. ما اعضاء خود را به هفت گروه ایده پرداز، متخصص، سرمایه گذار، شرکت نوپا، شرکت در حال توسعه، کارمند و کارآموز دسته بندی کرده ایم؛ که با اطلاعات بدست آمده از فعالیت آنها، محصولات و استراتژی های آیندۀ خود را تعیین میکنیم.
 
 
شرکت سازنده